Ekin Pastacılık

Doğum Günleri

Doğum günü sevincini yansıtan en güzel ve en lezzetli pastalarınızı sevdiklerinize özel tasarımlarla ve malzeme içeriği ile hazırlıyoruz. Ekin pastacılığın unutulmaz lezzetleri ve değişik tasarımı ile Doğum günlerinizin vazgeçilmezi doğum günü pastalarınızın her zamanki gibi hayatınızda kocaman tatlı bir yeri var.

PASTA ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN...

Nişan & Düğün

İşte hayatınızda bir dönüm noktası. Her şeyin çok özel ve kusursuz olmasını istediğiniz bu günde sizin için hazırlanacak düğün pastanızı riske atmanız mümkün değil. Onun için lezzetinden emin olduğunuz, görselliği ile düğününüze eşsiz bir hava katacak, renklendirecek ve hep konuşulacak size özel düğün pastanız Ekin pastacılığın güveni ile sizlere sunuluyor. Bu en güzel gününüzde içiniz rahat pastanızı kesebilirsiniz .

PASTA ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN...

Yeni Yıl

Yeni bir yılı umutla ve sevinçle karşılarken bu sevincinize keyifli ürünlerimizle ortak oluyoruz. Ekin pastacılığın yeni yılda hazırlamış olduğu özel tasarım ya da tamamı sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanan pastaları, enfes ürünlerle oluşturulan ve süslenen yılbaşı sepetleri, special çikolataları ile sevdikleriniz ve sizler için yeni yıla tatlı bir başlangıç.

PASTA ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN...

Sevgililer Günü

Ekin pastacılığın sevgililer gününe özel ‘ İçinde Mutluluk Saklı ’ baştan çıkarıcı lezzetleri sevgilinize yine enfes bir heyecan yaratacak. Sevgilinizi büyüleyin! Durun öyle kara büyülerle falan değil, Ekin pastaclığın çikolataları, pastaları, şekerlemeleri, kurabiyeleri ile … Ekin pastacılığın sevgililer gününe özel tasarladığı pastaları ve çikolata paketlerindeki lezzetleri tadanlar İlk Tadışta Aşkın büyüsüne kapılacaklar, sevgilinizin ayakları yerden kesilecek ve bir bahar neşesi gelecek gözlerine. Çikolatanın büyüsü Ekin pastacılığın bu sevgililer gününde yapacağı özel lezzetlerle daha da bir etkileyecek sevgililer.

PASTA ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN...

Anneler günü & Babalar günü

Onları bir tek bu günlerde anımsamak değil, bu günler sadece onları hiç unutmadığımızı hatırlatmak için. Tıpkı siz küçükken sizi anımsadığını Ekin pastacılıktan sizin için aldığı güzel bir pasta bildiğiniz gibi....

PASTA ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN...

Dini bayramlar & Kandiller

Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramlarında misafirlerinize sunabileceğiniz enfes baklavalar, tulumba tatlıları,şekerpareler,güllaç,ramazan tatlıları, kabakmisu bunlardan sadece birkaçı. Ve kandillerde artık vazgeçemediğiniz kandil simitleri her zaman farklı ve özel...

PASTA ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN...

Copyright © 2014 EKİN PASTACILIK Designed by TELMAR